2 jednostupňové snehové frézy.

Jednostupňové frézy

Dajte lopate zbohom

Prečo sa nezbaviť lopaty a námahy, ktorá je s ňou spojená?

Jednostupňové snehové frézy značky Honda sú jednoduché, ale výkonné stroje, ktoré spoľahlivo odstránia sneh z vášho dvora alebo pozemku. Odhadzovanie snehu bude vďaka nim hračka.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  29

  ton/h

 • Šírka záberu

  50

  cm

 • Hlučnosť

  99

  dB(A)

 • Výkon motora

  3,9

  kW

Keď udrie zima

Keď udrú mrazy.

Napadaný sneh je najlepšie odstrániť čo najskôr, keď sa utlačí, stane sa klzkým a nebezpečným. Naše jednostupňové snehové frézy najlepšie využijete na príjazdových cestách a chodníkoch okolo domu. Sú nielen tiché a kompaktné, ale poradia si až s 30 cm vrstvou snehu. To znamená až 29 ton za hodinu a päť- až šesťkrát rýchlejšie než ručne. Ušetria vám nielen namáhavú prácu, ale aj boľavý chrbát.

Jednostupňová snehová fréza počas prevádzky na záhrade.

Efektívny výkon bez námahy

Naše jednostupňové snehové frézy odstraňujú sneh až po podklad.

A naviac vďaka tomu môžete zachytiť takmer každú snehovú vločku. Nemusíte robiť nič navyše. Jednostupňové snehové frézy sú ideálne na rýchle a efektívne odstraňovanie snehu okolo domu – na terase, verande, na drsných aj hladkých povrchoch. Výsledok bude vždy vynikajúci.

Honda, to je relax

Pohyb našich jednostupňových snehových fréz je vďaka gumenému lemu frézovacieho noža jednoduchý a plynulý. Z náročného odpratávania snehu sa tak stane príjemná prechádzka.

Upravený povrch

Vďaka gumenému lemu frézovacieho noža odstránite sneh až po podklad.

Jednostupňová snehová fréza počas prevádzky, zasnežené prostredie.
Jednostupňová snehová fréza so zameraním na gumený frézovací nôž.

Gumený lem frézovacieho noža sa dotýka zeme, vďaka čomu sa snehová fréza jednoducho posúva.

Môžete si vybrať z nasledujúcich modelov

Pre bližšie informácie kontaktujte predajcu motorových strojov Honda vo vašom okolí.

Predný trojštvrťový pohľad sprava na jednostupňový model HS 750EMA. HS 750EMA Kolesá na jednoduché manévrovanie, gumený lem frézovacieho noža, premiestni do 29 ton/h.
Predný trojštvrťový pohľad sprava na jednostupňový model HS 750EA. HS 750EA Kolesá na jednoduché manévrovanie, gumený lem frézovacieho noža, premiestni do 29 ton/h. Ovládanie odhadzovacieho žľabu priamo na rukoväti.

Zobraziť technické údaje

Pohonná jednotka

Odhodenie snehu až do vzdialenosti 10 metrov vyžaduje veľa sily.

Zadný trojštvrťový pohľad sprava na jednostupňový model.

Práca s lopatou je náročná na čas a namáhavá. Jednostupňová snehová fréza so štvortaktným motorom Honda si s tým však poradí za okamih. Motor je spoľahlivý, výkonný a navrhnutý s cieľom dosiahnuť nízku hlučnosť, vibrácie a emisie. Navyše pri správnej údržbe bez problémov štartuje aj pri nízkych teplotách. Vďaka tomu je jednostupňové snehové frézy Honda radosť používať. A pritom je ich prevádzka veľmi ekonomická, čo oceníte nielen pri profesionálnom použití.

Jednostupňová snehová fréza počas prevádzky, horské prostredie.

Honda spoľahlivosť

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Jednostupňová snehová fréza počas prevádzky na záhrade.

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

Logo Honda.
Osoby v snehu.