Prečo Honda?

S produktom Honda si vždy kupujete tú najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.

Žiť svoj sen

V roku 1947 Soichiro Honda pripojil k bicyklu pomocný motor umožňujúci cestovanie na dlhšie vzdialenosti. Týmto sa vydal na cestu plnenia svojich snov: vyrábať užitočné veci pre ľudí.

A do dnešného dňa sa nič nezmenilo. My v spoločnosti Honda, tvoríme produkty preto, aby bol život našich zákazníkov lepší.

Nikdy sa neuspokojíme s priemerným výsledkom. Naše produkty neustále zdokonaľujeme – pre vás. To je naša filozofia. ju vidieť v každom stroji, ktorý sme vyrobili.

„Chcem pomôcť ľuďom žiť šťastnejší život prostredníctvom technológie.“

Soičiro Honda

Cesta objavovania

V roku 1980, keď mali iné snehové frézy nešikovné a komplikované ovládanie, sme premýšľali, ako by sa to dalo spraviť lepšie. Zistili sme, že riešenie už vlastne máme – potrebnú technológiu sme už používali v našich kosačkách. Takže sme starostlivo zakomponovali náš mechanizmus hydrostatickej prevodovky do našich snehových fréz, aby sme dosiahli mimoriadne plynulé zmeny rýchlosti pomocou jednej páky. Táto inovácia bola taká užitočná, že sa používa dodnes.

Nekompromisné k snehu, šetrné k prírode

Z nášho pohľadu nemá zmysel vytvoriť ani tú najpôsobivejšiu technológiu, pokiaľ nie je efektívna. Nebolo by to v súlade s filozofiou spoločnosti Honda. Snažíme sa vytvárať stroje, ktoré sú čo najviac ohľaduplné k prírode a dlhodobo spoľahlivé.

Preto sme zaviedli používanie štvortaktných motorov – nájdete ich v každej z našich snehových fréz. Majú vynikajúcu spotrebu paliva a nízke emisie. Naše nápady prispievajú nielen k tomu, aby ste jednoducho odpratali sneh, ale aby aj zostával čo najviac na zemských póloch.