2 snehové frézy radu 6.

Rad HSS 655

Kompaktné a výkonné

Predstavujeme naše najmenšie dvojstupňové snehové frézy.

Snehové frézy Honda radu HSS 655 dokážu odhodiť viac snehu do omnoho väčšej vzdialenosti než jednostupňová snehová fréza. A s prevodovkou a voliteľnými snežnými pásmi sú nielen kompaktné, ale aj výkonné.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  32 – 37

  ton/h

 • Šírka záberu

  55

  cm

 • Hlučnosť

  100

  dB(A)

 • Výkon motora

  3,6

  kW

Dva stupne

V prvom stupni frézovací nôž naberá sneh a v druhom stupni ho vysokorýchlostný impeler vyhodí čo najďalej.

Naše dvojstupňové snehové frézy radu HSS 655 ideálne pre domáce alebo profesionálne používanie, sú vhodné na odstránenie snehovej vrstvy s hĺbkou až 50 cm. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepší pomer medzi úspornosťou, jednoduchosťou používania a výkonom. Dokážu odstrániť až 37 ton snehu za hodinu a to pri relatívne malých rozmeroch a nízkej hmotnosti. Vďaka tomu vám tieto snehové frézy skutočne uľahčia život.

Snehová fréza radu 6 používaná modelom, zasnežené prostredie.

Kvalitný dezén pre výborný záber

Snehové frézy radu HSS 655 disponujú vysoko účinným pohonom pásov (pohon kolies k dispozícii na vyžiadanie).

Predný trojštvrťový pohľad zľava na model radu 6.

Snehové frézy radu HSS 655 s pohonom kolies sa vyznačujú skvelým záberom a schopnosťou manévrovať. So špeciálne zvoleným dezénom sa najlepšie hodia na prácu na stiesnených miestach s prekážkami. Ak chcete ešte lepšiu trakciu, pouvažujte nad snehovou frézou vybavenou pásovým pohonom. Väčšina snehových fréz tejto veľkosti takúto možnosť neponúka – to však neplatí pre naše snehové frézy radu HSS 655. Modely vybavené pohonom pásov sa skvele hodia na veľké otvorené plochy s nerovným podkladom. Nezažijete žiadne prekĺzanie či šmýkanie, dokonca ani na prudkých svahoch, takže budete mať stroj úplne pod kontrolou.

Pripravte sa na sneženie

Snehové frézy radu HSS 655 majú prevodovku pojazdu. Disponuje tromi prevodmi vrátane spiatočného pohybu. Prevodovka optimálne prenáša výkon a krútiaci moment motora a umožňuje vám vybrať si rýchlosť pojazdu, ktorá vyhovuje vášmu tempu práce a vonkajším podmienkam. Je to skutočne jednoduché.

Priblížený pohľad na prevodovku.

Prevodovka poskytuje jednoduché ovládanie rýchlosti stroja.

Bočný pohľad na model radu 6 so zameraním na pásy.

Môžete si vybrať z nasledujúcich modelov

Pre bližšie informácie kontaktujte predajcu motorových strojov Honda vo vašom okolí.

Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSS 655 T radu 6. HSS 655 ET Pohon pásov, trojstupňová prevodovka (2+R), premiestni do 37 ton/h.
Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSS 655 TS radu 6. HSS 655 ETS Pohon pásov, trojstupňová prevodovka (2+R), elektrické štartovanie, premiestni do 37 ton/h.

Zobraziť technické údaje

Pohonná jednotka

Odhodenie snehu až do vzdialenosti 14 metrov vyžaduje veľa sily.

Priblížený pohľad na motor radu 6.

Ovládanie plynu sa nachádza na držadlách – v dosahu palca.

Zvládnutie tejto práce by vyžadovalo mnoho ľudí s lopatami. Snehová fréza Honda radu HSS 655 so štvortaktným motorom GX160 si s tým však poradí za okamih. Tento motor bol navrhnutý s cieľom dosiahnuť nízku hlučnosť, vibrácie a emisie pri čo najvyššom užitočnom výkone. Navyše pri správnej údržbe bez problémov štartuje aj pri nízkych teplotách. Výsledkom sú jedny z najtichších snehových fréz, ktoré sa zároveň aj jednoducho používajú. A vzhľadom na skutočne nízku spotrebu paliva a ušetrený čas sa ich používanie naozaj vyplatí.

Priblížený pohľad na motor.

Motor GX160 v modeloch radu HSS 655 dokáže na jednu nádrž pracovať viac ako hodinu a pol.

Len to najlepšie

Všetky diely použité v našich snehových frézach boli vybrané s ohľadom na ich spoľahlivosť a kvalitu. Spolu tvoria skutočne kvalitný stroj.

Každý diel v našich snehových frézach navrhla a vyrobila spoločnosť Honda, frézovací nôž nevylučujúc. Všetky sa k sebe perfektne hodia. Každý stroj, ktorý zíde z výrobnej linky, je preto skutočne výnimočný.

Kvalita výroby

Inteligentný dizajn a starostlivá montáž sú nielen zárukou lepšieho výkonu, ale aj spoľahlivosti. Vaša snehová fréza Honda bude odpratávať sneh neúnavne. Ďalej. A ďalej...

Snehová fréza radu 6 používaná modelom, na záhrade.

Honda spoľahlivosť

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Zadný pohľad na model radu 6.

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

Logo
Osoby v snehu.