Predný trojštvrťový pohľad sprava na model Hybrid.

Hybridné frézy

Inteligentný výkon

Veľká snehová nádielka vyžaduje veľkú snehovú frézu a tieto modely vyčnievajú nad všetky ostatné.

Hybridné snehové frézy predstavujú jedinečné spojenie výkonného štvortaktného motora a šikovných elektromotorov. Poskytujú plynulý výkon a obrovskú kapacitu pri odhadzovaní snehu z veľkých plôch.

 • Kapacita odhadzovania snehu

  až do 92

  ton/h

 • Šírka záberu

  do 92

  cm

 • Hlučnosť

  do 104

  dB(A)

 • Motory

  1+2

  Benzín + Elektromotory

Môžete sa spoľahnúť

Ťažké snehové podmienky si vyžadujú skutočne silnú techniku.

Hybridné frézy sú vhodné predovšetkým do oblastí s pomerne častým výskytom výdatných snehových zrážok. Štvortaktný motor Honda zvládne odpratať sneh neuveriteľným tempom a pri odhadzovaní zároveň dobíja batériu. Táto batéria napája dva výkonné elektromotory, ktoré zaisťujú priamy, silný a nezávislý pohon pásov. Vďaka tomu máte celú silu benzínového motora k dispozícií výhradne na frézovanie. S kapacitou odhadzovania až do 92 ton a výškou záberu do 58 cm sú tieto stroje ideálne na odhadzovanie veľkého množstva snehu.

Snehová fréza Hybrid používaná modelom, zasnežené prostredie.

Vďaka výkonu hybridnej frézy Honda bude sneh preč skôr, než sa nazdáte.

Spoľahlivý pomocník

Keď krajinu pokryje veľké množstvo snehu, potrebujete snehovú frézu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Hybridné frézy Honda spájajú špičkovú technológiu, nízku spotrebu paliva, nízku hlučnosť a výnimočný výkon pri odhadzovaní snehu. S tromi odlišnými režimami pohonu budete môcť stroj ovládať s istotou. A platí to aj pre začiatočníkov. Tieto inovatívne snehové frézy sú ideálne do horských oblastí. Vaša hybridná snehová fréza Honda vám uvoľní cestu aj za náročných poveternostných podmienok.

Priblížený pohľad na model Hybrid používaný obsluhou s dôrazom na tri rôzne režimy pohonu.

Jednou z mnohých inovatívnych vlastností je možnosť výberu z troch odlišných prevádzkových režimov (pri modeli 1380i sú k dispozícii režimy dva). Výber je na vás.

Vyberte si model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám

Každý model má inú kapacitu odhadzovania snehu

Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSM 1380i E Hybrid. HSM 1380i E Štvortaktný motor iGX390, kapacita vyhadzovania do 83 ton/h, šírka záberu 80 cm.
Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSM 1390i ZE Hybrid. HSM 1390i ZE Štvortaktný motor iGX390, kapacita vyhadzovania do 83 ton/h, šírka záberu 92 cm.
Predný trojštvrťový pohľad sprava na model HSM 1590i E Hybrid. HSM 1590i E Štvortaktný motor iGX440, kapacita vyhadzovania do 92 ton/h, šírka záberu 92 cm.

Zobraziť technické údaje

Energia v harmónii

Hybridné snehové frézy využívajú rovnaké princípy ako automobil Honda Insight.

Spoločnosť Honda je jedným z priekopníkov v oblasti hybridnej technológie. Ako prví sme už pred 40 rokmi prišli s hybridným motorom, ktorý sa stal podstatnou súčasťou mnohých našich produktov. Pri vývoji vozidla Honda Insight sme použili úplne najnovšiu hybridnú technológiu, ktorú postupne implementujeme do našich nových motorov vybavených najnovšími hybridnými inováciami. Sme hrdí na to, že túto novú technológiu môžeme predstaviť aj v našich snehových frézach.

Predný trojštvrťový pohľad zľava na model Honda Insight, v exteriéri.

V niektorých častiach sveta je snehová fréza rovnako dôležitá ako automobil, pretože sa bez nej jednoducho nepohnete.

HONDA SPOĽAHLIVOSŤ

Investícia do originálnej snehovej frézy Honda sa skutočne oplatí.

Ovládací panel

Ovládací panel s diagnostickým systémom vás upozorní na výstrahy počas prevádzky a informuje aj o tom, kedy je plánovaná nasledujúca servisná prehliadka.

Nie je to iba prázdna fráza. Spolu s kúpou získate aj rozšírenú záruku na domáce používanie produktov z nášho základného sortimentu, ktorá zahŕňa náhradné diely aj cenu práce.

Originálna záruka Honda

Na tieto stroje poskytujeme spotrebiteľskú záruku až 5 rokov (1 rok na profesionálne využitie). Na našu záruku sa môžete spoľahnúť - presne tak isto ako aj na naše produkty.

Bez starostí

Tieto snehové frézy sú vybavené pokročilým diagnostickým systémom, ktorý vás informuje napríklad aj o tom, kedy je plánovaná nasledujúca servisná prehliadka a kedy je potrebné vykonať bežnú údržbu.

Logo
Osoby v snehu.