Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke
Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke

My Honda+

Balík služieb Bezpečnosť a cestovanie

Využívajte množstvo rôznych služieb konektivity a funkcií dostupných v aplikácii My Honda+ a jazdite bez obáv vďaka funkcii zónového monitorovania Geo-Fence, plánovača ciest, sledovania polohy vozidla a digitálnym asistenčným službám, nech už mierite kamkoľvek.

Posunúť

Podrobnosti o balíku

Tento balík služieb je pre modely Honda HR-V, Honda e a Honda Jazz prvý rok zadarmo.

Trasu môžete naplánovať v aplikácii tak, že použijete zobrazenú mapu. Aplikácia vás bude navigovať od štartu až do cieľa.

História jázd

Majte prehľad o svojich cestách a tie najlepšie trasy zdieľajte s priateľmi a rodinou. 

Vyhľadávač vozidla

Ak ste zaparkovali v neznámom meste, vozidlo ľahšie nájdete zobrazením polohy vozidla na mape.

Poslať cieľ cesty

Odošlite vášmu autu cieľ cesty ešte pred odchodom a navigácia bude pripravená, keď budete pripravení aj vy.

 

 

Digitálna asistenčná služba Honda

Okrem základnej bezplatnej asistenčnej služby môžete v prípade mechanickej poruchy alebo nehody digitálne požiadať o pomoc na ceste. Stačí kliknúť na tlačidlo v aplikácii My Honda+. Operátor spoločnosti Honda odošle poskytovateľovi asistenčnej služby údaje o vašej polohe, ktorú automaticky oznámi systém GPS vášho vozidla.

Zónové monitorovanie Geo Fence

Môžete nastaviť vzdialenosť od vozidla a definovať tak vami určenú hranicu. Ak sa z nejakého dôvodu vozidlo presunie z tohto priestoru, okamžite o tom budete informovaní.

 

Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Ako môžem tieto služby získať?

Táto služba konektivity je v priebehu prvého roka zadarmo. Dva týždne pred skončením platnosti služieb vás upozorníme s možnosťou predĺženia na stanovené obdobie. Potom jednoducho aktivujete „automatické predĺženie platnosti“ a to je všetko.

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

My Honda+ a vaše vozidlo.

Uvedené funkcie sú k dispozícii iba pre model Honda HR-V, Honda e a Honda Jazz. **

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

How much will I have to pay?

Tento balík máte k dispozícii prvý rok zadarmo a potom ročne účtujeme £ 29,00 – stačí sa len zaregistrovať a stiahnuť si aplikáciu.  Ak však chcete rozšíriť možnosti aplikácie My Honda+, môžete sa prihlásiť na odber týchto balíkov: Honda Digital Key (Digitálny kľúč Honda) a Honda Personal Assistant (Osobný asistent Honda), vďaka čomu získate prístup k mnohým ďalším funkciám – s výnimkou zabudovaného Wi-Fi hotspotu, ktorý sa aktivuje samostatne.

Najčastejšie otázky

Balík služieb
Cena
HR-V
Honda e
Jazz a Crosstar
 

Základná konektivita

S aplikáciou My Honda+ získate prístup k on-line službám a funkciám, napríklad k diaľkovému odomykaniu a zamykaniu dverí, k virtuálnej palubnej doske či možnosti pozvať dalších vodičov.

Prvý majiteľ zadarmo, potom 39 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

Digitálny kľúč

Používajte namiesto štandardného diaľkového ovládača svoj smartfón. Odomykajte, zamykajte a štartujte svoje auto pomocou mobilného telefónu.

Zdarma na prvý rok, potom 59 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Not available

Osobný asistent Honda

Komunikujte s palubným asistentom s umelou inteligenciou. Príkazom „OK Honda“ otvoríte prostredie kontextových dialógov, pomocou ktorých si budete môcť napríklad naplánovať cestu.

49 EUR / 12 mesiacov
Available
Available
Available

*Poskytované balíky služieb sa môžu líšiť v závislosti od modelu, špecifikácie a roku uvedenia vozidla a prvej krajiny registrácie.

Na stiahnutie a využívanie všetkých funkcií aplikácie budete potrebovať prístup k mobilnej sieti a/alebo internetové pripojenie. K úplnému zneniu zmluvných podmienok sa dostanete kliknutím sem.

**Okrem modelu Jazz vo výbave Comfort.